SUWALSZCZYZNA Biuro Turystyczne
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » Budapeszt i Zakole Dunaju 4 dni

Budapeszt i Zakole Dunaju 4 dni

DZIEŃ 1:
Wyjazd z kraju wg rozkładu, przejazd do Budapesztu, zakwaterowanie i nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta, prawobrzeżna część stolicy Buda, m.in.: Wzgórze Zamkowe z Basztą Rybacką i  gotyckim kościołem Macieja, Zamek Królewski (dziedziniec). Przejazd na Wzgórze Gellerta z pomnikiem Wyzwolenia i przepięknym widokiem na miasto. Most Łańcuchowy – najstarszy i najwspanialszy w Budapeszcie. Plac Bohaterów z Pomnikiem Millenium, Park Miejski z pałacykiem Vajdahunyad, Parlament, Plac Lajosa Kossutha, Wielka Synagoga, Muzeum Narodowe (z zewnątrz), bazylika św. Stefana,  kąpielisko termalne Sechenyie – jedno z największych i najpiękniejszych w Europie. Wieczorem obiadokolacja z winem i muzyką w typowej węgierskiej csardzie (fakultatywnie). Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Rejs statkiem po Dunaju, wizyta w Szentendre, jednym z najbardziej malowniczych, naddunajskich miasteczek na Węgrzech. Spacer po starówce, zwiedzanie  Muzeum Marcepana. Przyjazd do Wyszehradu, zwiedzanie twierdzy wyszehradzkiej z pięknym widokiem na Zakole Dunaju. Przejazd do Esztergom, zwiedzanie największej węgierskiej bazyliki, miejsca koronacji pierwszego króla Węgier. Zamek Arpadów, pierwszej węgierskiej dynastii królewskiej. Obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg tranzytowy na terenie Słowacji.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Przyjazd do Polski, powrót do  poszczególnych miejscowości w kraju.

Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

Dopłata do pokoju 1-os.: 260 zł
Dopłata do 2 obiadokolacji: 140 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, dvd, wc) lub małym autokarem (klimatyzacja, dvd)
- 3 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2 - osobowych z łazienką
- 3 śniadania w formie bufetu
- program turystyczny
- opiekę pilota
- ubezpieczenie

CENA IMPREZY NIE OBEJMUJE:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnego przewodnika, zestawu słuchawkowego Tour Guide. Koszt pakietu: 30 EUR płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

WAŻNE INFORMACJE:
1.    Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
2.    Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, Intercity). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
3.    Wyjazd „antenkowy” za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób Organizator ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
4.    Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
5.    Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
6.    Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ich rezerwacje, usługi lokalnych przewodników, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour-Guide  nie są ujęte w cenie imprezy. Informacje o orientacyjnych kosztach podane są przy opisach poszczególnych wycieczek. Koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób.  Przy mniejszej ilości uczestników koszt pakietu zostanie przeliczony na odpowiednią ilości osób w grupie.
7.    Zestawy słuchawkowe Tour-Guide będą zapewnione dla grup powyżej 30 osób.
8.    Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.
9.    Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze/busie.Opublikowane na stronie www.turystyka-suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
INFO