SUWALSZCZYZNA Biuro Turystyczne
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » Europejskie Parki Atrakcji

Europejskie Parki Atrakcji

Program

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy do Holandii. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin. Zakwaterowanie w okolicach Tilburga. (Trasa przejazdu od granic Polski ok. 750 km).

Dzień 2
Po śniadaniu wizyta w Parku Efteling. Będzie to niezapomniana podróż przez świat bajek Andersena, braci Grimm i baśni 1001 nocy. W prawdziwie bajkowych krajobrazach spotkamy 7 krasnoludków czuwających nad Królewną Śnieżką, Czerwonego Kapturka, smoka pilnującego ukrytego skarbu, Calineczkę oraz wiele innych znanych wszystkim baśniowych bohaterów. Odważniejszych zapraszamy do pałacu Pirania, gdzie specjalne tratwy unoszą śmiałków rwącymi nurtami rzeki. Wszyscy z pewnością skuszą się na ”lot marzeń” - niesamowita podróż krainą elfów, skrzatów i trolli. Przejazd na nocleg w okolicach Brukseli (Trasa ok. 200 km).

Dzień 3

Po śniadaniu zwiedzanie Parku Walibi, położonego w pobliżu Brukseli. Kolejki górskie, przejażdżki przyprawiające o zawrót głowy, spektakle i filmy trójwymiarowe, wodne zjeżdżalnie i kąpiel w basenach o temperaturze wody 29 stopni! Zaś na koniec czeka wszystkich spotkanie z wampirem! Po wizycie w parku, ok. godziny 18.00 - krótkie zwiedzanie Brukseli, spacer po starówce brukselskiej: Galerie św. Huberta - elegancki pasaż z ekskluzywnymi sklepami, restauracjami i kawiarniami, Grand-Place z przepięknymi kamieniczkami i XV-wiecznym ratuszem, Manneken-Pis - najbardziej zabawna fontanna w Belgii. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Trasa ok. 50-100 km).

Dzień 4
Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do Paryża. Wjazd na Wieżę Eiffla i rejs statkiem spacerowym po Sekwanie. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Paryża. (Trasa ok. 300 km).

Dzień 5
Po śniadaniu całodzienny (do godziny 20.00 - 21.00) wyjazd do Disneyland Paris. Całodniowy pobyt pozwoli poznać 4 krainy tego ogromnego parku: ”Fantazja” - bajkowa kraina z zamkiem Śpiącej Królewny, ”Pogranicze” - znany z westernów Dziki Zachód ze wspaniałą górą piorunów, ”Przygoda” - kraina poszukiwaczy skarbów i świątynia Zagłady Indiany Jonesa, ”Wynalazki” - technologie i świat przyszłości z przepięknym Nautiliusem Kapitana Nemo. Wieczorem powrót na nocleg w okolicach Paryża. (Trasa ok. 100 km).

Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Parku Asterixa. Całodzienny pobyt pozwoli wszystkim poznać sympatycznych bohaterów słynnego komiksu: Asterixa, Obelixa i ich przyjaciół. Do najciekawszych atrakcji parku należy: wioska Asterixa, antyczna Grecja (Pałac Minosa, replika konia trojańskiego) oraz rzymskie miasto. A także: spotkania z bohaterami komiksu i emocjonujące przejażdżki. Wyjazd do Polski ok. godziny 18.00. Przejazd przez Francję, Belgię, Holandię i Niemcy. Po drodze, co 3-4 godz. organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1200 km do granicy Polski).

Dzień 7
Powrót do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 9.00).

Uwagi!
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

Zakwaterowanie na objeździe

Hotele** klasy turystycznej -wszystkie położone są poza centrum miasta - (razem 5 noclegów: w Tilburgu - 1, w Brukseli - 2 i 2 - w Paryżu - 2).

Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie pokoje z łazienkami z wc, najczęściej telefonem i TV-sat.

Do dyspozycji gości:
w hotelu restauracja i bar.

Wyżywienie: śniadania kontynentalne.

Świadczenia


Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i wc), zakwaterowanie w hotelu (5 rozpoczęte doby hotelowe), 5 śniadania, program turystyczny j.w., opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie - ok. 185 EUR (dzieci ok. 155 EUR).


Opublikowane na stronie www.turystyka-suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
INFO