SUWALSZCZYZNA Biuro Turystyczne
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » Gorąca Hiszpania 10 dni

Gorąca Hiszpania 10 dni

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy w okolicy Stuttgartu.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Wieczorem przyjazd do hotelu na Costa Brava, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, dla chętnych spacer po wybrzeżu, nocleg w hotelu.

DZIEŃ 3:

Śniadanie, wyjazd do Monserat, zwiedzanie klasztoru z figurą Czarnej Madonny, całodzienne zwiedzanie Barcelony, miasta słynącego z pięknych gotyckich budowli: katedra Sagrada Familia, Dzielnica Gotycka wraz z katedrą, plac św. Jakuba z ratuszem i Generalitat, Rambla – aleja spacerowa, ogrody modernistycznego Parku Guell’a – dzieło Antonio Gaudiego, Wzgórze Montjuic z przepiękną panoramą miasta. Przejazd w okolice Tarragony, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie, zwiedzanie Tarragony: Mur Cyklopów, Balkon Europy, katedra. Przejazd do Walencji. Zwiedzanie katedry ze skarbcem św. Gralla, Kaplica Królewska, secesyjne budynki giełdy, hali targowej, dworca, Plac Ratuszowy. Spacer i wypoczynek na Wybrzeżu Kwiatu Pomarańczy, kolacja (fakultatywnie), nocleg w hotelu.

DZIEŃ 5:
Śniadanie, wyjazd do dzielnicy Troglodytów Guadix, przejad do Granady, wieczór flamenco (fakultatywnie), spacer po arabskiej dzielnicy Albaycin, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 6:

Śniadanie, zwiedzanie Granady położonej u podnórzy Sierra Nevada: katedra z Kaplicą Królewską, budowle Maurów – Alhambra, najsłynniejsze zabytki mauretańskie w Europie, rezydencja arabskich władców Grenady.  Przejazd do Sewilli, zwiedzanie katedry z grobowcem Kolumba, La Giralda – minaret i Santa Cruz z dzielnicą żydowską. Obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg w hotelu w okolicy Toledo.

DZIEŃ 7:

Śniadanie, zwiedzanie Toledo: katedra i kościół San Tome z arcydziełem El Greco „Pogrzeb hrabiego Orgaza” Przejazd do Madrytu: Palacio Real - rezydencja królewska, Plac Hiszpański z pomnikiem Don Kichota i Sancho Pansy, Paseo del Prado – zielona promenada z przepięknymi fontannami, muzeum Prado, Puerta del Sol - centralny plac miasta, obiadokolacja (fakultatywnie), przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 8:
Śniadanie, przejazd do Saragossy, zwiedzanie: bazylika Nuestra Senora del Pilar, kościół La Magdalena z najpiękniejszą wieżą w Saragossie. Przejazd w okolicę Lyonu, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 9:
Śniadanie, wyjazd w kierunku Polski, nocny przejazd przez Niemcy.

DZIEŃ 10:
Przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości.

DOPŁATY:

Dopłata do pokoju 1 – os.: 690 zł
Dopłata do 7 obiadokolacji: 380 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc)
- 8 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2 – osobowych z łazienkami
- 8 śniadań w formie bufetu, 1 obiadokolacja
- program turystyczny
- opiekę pilota
- ubezpieczenie

CENA NIE OBEJMUJE:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, udziału w wieczorze flamenco, zestawu słuchawkowego Tour-Guide, ok 110 EUR
 
WAŻNE INFORMACJE:
- Wycieczki będą realizowane wygodnymi autokarami.
- Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, Intercity). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
- Wyjazd „antenkowy” za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób Organizator ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
- Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
- Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
- Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ich rezerwacje, usługi lokalnych przewodników, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour-Guide  nie są ujęte w cenie imprezy. Informacje o orientacyjnych kosztach podane są przy opisach poszczególnych wycieczek. Koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób.  Przy mniejszej ilości uczestników koszt pakietu zostanie przeliczony na odpowiednią ilości osób w grupie.
- Zestawy słuchawkowe Tour-Guide będą zapewnione dla grup powyżej 30 osób.
- Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient jest zobowiązany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.
- Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze.Opublikowane na stronie www.turystyka-suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
INFO