SUWALSZCZYZNA Biuro Turystyczne
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
RZYMSKIE WAKACJE obóz młodzieżowy 12-18 latRZYMSKIE WAKACJE obóz młodzieżowy 12-18 lat


RZYM, CASTEL GANDOLFO, TIVOLI, MIRABILANDIA, AQUALANDIA

TO FANTASTYCZNA PROPOZYCJA DLA TYCH Z WAS, KTÓRZY CHCĄ POZNAĆ WSPANIAŁOŚCI ARCHITEKTURY I HISTORII WIECZNEGO MIASTA, ZAKĄTKI LACJUM Z CASTEL GANDOLFO, JEZIOREM ALBANO I TIVOLI. BĘDĄ TEŻ KĄPIELE W MORZU TYRREŃSKIM, GRY, ZABAWY, A NA KOŃCU DWA DNI SZALEŃSTWA W PARKU ROZRYWKI MIRABILANDIA I PARKU WODNYM AQUALANDIA.

Więcej informacji »»


ADRIATYCKA PRZYGODA obóz młodzieżowy 12-18 latADRIATYCKA PRZYGODA obóz młodzieżowy 12-18 lat


BOLONIA, FERRARA, RAWENNA, CERVIA, MARANELLO, IMOLA

POLACY KOCHAJĄ TEN POŁUDNIOWY KRAJ ZA ARCHITEKTURĘ, HISTORIĘ, PRZEPIĘKNE KRAJOBRAZY, ŚRÓDZIEMNOMORSKI KLIMAT, ZA MODĘ, MUZYKĘ, RAJDY, SZYBKIE SAMOCHODY I PIĘKNY MELODYJNY JĘZYK. LECZ JAK TU NIE WSPOMNIEĆ O KUCHNI, KTÓRA JEST PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ UWIELBIANĄ NA ŚWIECIE. ZNACIE KOGOŚ, KTO NIE LUBI PIZZY, SPAGHETTI LUB TIRAMISU? Z NAMI POZNASZ RECEPTURĘ I SPOSÓB ROBIENIA PRAWDZIWEJ WŁOSKIEJ PIZZY.

Więcej informacji »»


ADRIATYCKIE ATRAKCJE obóz młodzieżowy 12-18 latADRIATYCKIE ATRAKCJE obóz młodzieżowy 12-18 lat


WIEDEŃ, RZYM, ASYŻ, WENECJA

TO 4 DNI WYPOCZYNKU I WSPANIAŁEJ ZABAWY NADMORZEM ADRIATYCKIM, W PARKACH ROZRYWKI, NA PLAŻACH I BASENACH RIWIERY. KOLEJNE ATRAKCJE TO ZWIEDZANIE RZYMU I WATYKANU, SAN MARINO I WENECJI. CAŁOŚĆ ROZPOCZNIEMY WIZYTĄ W WIEDNIU. NA RIWIERZE ADRIATYCKIEJ BĘDZIEMY W OKOLICACH RIMINI - STOLICY EMILII-ROMANII, MIASTA U PODNÓŻA GÓRY TYTANO, SŁYNĄCEGO Z ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH I BĘDĄCEGO DOSKONAŁĄ BAZĄ WYPADOWĄ DO WYCIECZEK PO BOGATYM W HISTORIĘ REGIONIE.

Więcej informacji »»


PÓŁWYSEP GARGANO obóz młodzieżowy 12-18 latPÓŁWYSEP GARGANO obóz młodzieżowy 12-18 lat


KLAGENFURT, BOLONIA, VIESTE, BARI, ALBEROBELLO

CI, KTÓRZY TAM BYLI MÓWIĄ O NIM - NAJPIĘKNIEJSZY PÓŁWYSEP WŁOCH. Z TRZECH STRON OTOCZONY WODAMI ADRIATYKU, WCHODZĄCY 70 KM W GŁĄB MORZA, DLATEGO NAZYWANY JEST CZĘSTO „OSTROGĄ WŁOSKIEGO BUTA”. SŁYNIE Z PIĘKNYCH, SZEROKICH PLAŻ, LEGENDARNYCH GROT, A ROMANTYCZNE DOMKI WTULONE W MALOWNICZE ZAUŁKI MIASTECZEK TWORZĄ NIEPOWTARZALNY KLIMAT. MASZ OCHOTĘ NA NIEZAPOMNIANE, PEŁNE ATRAKCJI WAKACJE? TO WŁAŚNIE JEDNA Z NASZYCH PROPOZYCJI.

Więcej informacji »»
Opublikowane na stronie www.turystyka-suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
INFO