SUWALSZCZYZNA Biuro Turystyczne
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.

o firmie


SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY KLIENCI


BIURO TURYSTYCZNE SUWALSZCZYZNA powstało w 2013 roku. Działamy w oparciu o Zezwolenie na Organizowanie Imprez Turystycznych (licencja nr 02/13) wydane przez Marszałka Województwa Podlaskiego. Jesteśmy wpisani przez Ministerstwo Sportu i Turystyki do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych i ubezpieczeni w TUiR "AXA"

Proponujemy Państwu udział w organizowanych przez nas imprezach turystycznych na terenie Suwalszczyzny, Litwy, Łotwy, Estonii i Rosji oraz Czech, Słowacji, Węgier. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo propozycję wycieczek do ST. Petersburga, Moskwy a także Wilna, Kowna, Rygi, Talina i Helsinek oraz wielu stolic i miast europejskich. Proponujemy również imprezy integracyjne oraz pobyty rehabilitacyjno - wypoczynkowe w hotelach i obiektach sanatoryjnych w uzdrowisku Druskienniki na Litwie.

Dzięki temu, iż jesteśmy agentem najbardziej znanych i cenionych firm turystycznych na polskim rynku, możemy zaproponować Państwu niemal wszystkie najciekawsze kierunki wypoczynku zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Proponujemy wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane oferty znanych touroperatorów, takich jak: Neckermann, Exim Tours, PBP Olsztyn, Wezyr Holidays, Ecco Holiday, Ecco Travel oraz wiele, wiele innych.

Oferujemy także rezerwację biletów lotniczych wszystkich przewoźników po najniższych cenach, a także sprzedaż biletów autokarowych.

Jesteśmy przekonani, iż nasze doświadczenie zawodowe, częste wyjazdy studyjne mające na celu sprawdzenie jakości usług, proponowana przez nas oferta wypoczynku i zwiedzania  oraz atrakcyjne ceny zagwarantują Państwu udane wakacje, a nasze wieloletnie doświadczenie znajdzie odbicie w Państwa satysfakcji i powiększy grono stałych i lojalnych klientów, a co za tym idzie pozycję najsolidniejszego biura w Suwałkach.

DANE FIRMOWE

Biuro Turystyczne Suwalszczyzna IMAGE Paweł Zajdler

ul. Chłodna 6

16-400 Suwałki


REGON 791004459

konto:  PEKAO S.A. 23 1240 5891 1111 0010 4906 7146


Opublikowane na stronie www.turystyka-suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
INFO