SUWALSZCZYZNA Biuro Turystyczne
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji

Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji

Program

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy i Belgię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. W wersji "Dla Wygodnych" nocleg tranzytowy.

Dzień 2

Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie miasta: Muzeum Figur Woskowych Grevin, a następnie spacer po Polach Elizejskich, najsłynniejszej alei świata (program realizowany metrem). Następnie zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek.

Dzień 3
Po śniadaniu całodzienny pobyt (do godz. 20:00 - 21:00) w najnowocześniejszym w Europie parku tematycznym - podparyskim Eurodisneylandzie, składającym się z 4 „krain”: „Fantazja” - m.in. zamek Śpiącej Królewny, „Pogranicze” - m.in. góra piorunów, „Przygoda” - m.in.Indiana Jones i świątynia Zagłady, „Wynalazki” - m.in.Nautilus Julesa Verne’a.

Dzień 4
Po śniadaniu zaprosimy Państwa do Aquaboulevaru, sieci basenów na południu Paryża. Po południu zwiedzanie najstarszej części Paryża, czyli Wyspy Cite: Katedra Notre Dame, ozdobiona wspaniałymi witrażami i kunsztownie wykonanymi portalami. Kolejnym punktem programu będzie Wieża Eiffla, najsłynniejsza żelazna budowla Paryża.Wjazd windą na wysokość prawie 300 m przyprawia o zawrót głowy ale wspaniała panorama Paryża pozostawia niezapomniane przeżycia. Ostatnim punktem będzie rejs statkiem po Sekwanie.

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Parku Asterixa, wzorowanego na słynnym komiksie o przygodach sympatycznych Gallów: Asterixa, Obelixa i jego przyjaciół. Do najciekawszych atrakcji należy: wioska Asterixa (replika galijskiej wioski), antyczna Grecja (pałac Minosa i replika konia trojańskiego) oraz rzymskie miasto. Wyjazd do Polski ok. godz. 17.00. Przejazd przez Belgię i Niemcy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.

Dzień 6
Powrót do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 9.00).

Uwagi!

- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- W szczególnych przypadkach możliwość realizacji programu środkami komunikacji miejskiej (RER, metro).

Zakwaterowanie na objeździe

Hotele ** klasy turystycznej - wszystkie położone na przedmieściach Paryża, w pobliżu stacji metra lub RER.

Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.

Do dyspozycji gości: w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar.

Wyżywienie: śniadania kontynentalne

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i wc), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, program turystyczny j.w., opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa  (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów na metro oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjne ceny biletów wstępu: dorośli – ok. 170 EUR, dzieci do lat 12 - ok. 140 EUR, koszt przejazdów komunikacją lokalną; metro, RER ok. 10 EUR.


Opublikowane na stronie www.turystyka-suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
INFO