SUWALSZCZYZNA Biuro Turystyczne
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » Północne Włochy Południowa Francja 8 dni

Północne Włochy Południowa Francja 8 dni

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd przez Czechy i Austrię na nocleg tranzytowy na terenie Włoch.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Zwiedzanie Werony: rzymska Arena z I w., Piazza delle Erbe i plac Dantego, dom Julii, kościółek Santa Maria Antica z grobowcami Scaligierich. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Wizyta nad jeziorem Garda. Przejazd i zwiedzanie Mediolanu: gotycka katedra z białego marmuru, pasaż Victora Emanuela, Piazza della Scala z pomnikiem Leonardo da Vinci. Przejazd na Wybrzeże Liguryjskie, zakwaterowanie w hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Przejazd do San Remo, słynnego kurortu na Wybrzeżu Liguryjskim. Spacer po średniowiecznym starym mieście. Przejazd do Monaco, zwiedzanie: pałac Grimaldich (z zewnątrz), katedra z grobowcem księżnej Grace, Oceanarium. Wizyta w Monte Carlo – mieście tysiąca kasyn. Kolacja (fakultatywnie). Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Nicei, nocleg.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przyjazd do Nicei, stolicy Lazurowego Wybrzeża, gwarnego miasta artystów, milionerów i arystokracji. Spacer sławną Promenadą Anglików, biegnącą wzdłuż morza ze słynnymi hotelami – pałacami Negresco i Meridien. Przejazd do Grasse. Wizyta w wytwórni perfum Fragonard z możliwością zakupu. Przejazd do Cannes, spacer Aleją Gwiazd, Bulwarem La Croisette przy pałacu Festiwali Filmowych. Kolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 6:
Śniadanie. Przejazd do Genui, zwiedzanie: dom Krzysztofa Kolumba, port, spacer po Strada Nuova, która w całości została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, katedra San Lorenzo, plac Dantego. Przejazd do Padwy, zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, historycznego centrum. Kolacja (fakultatywnie), nocleg w hotelu.

DZIEŃ 7:
Śniadanie. Przejazd do Wenecji. Rejs stateczkiem na wyspy: Burano – wyspa słynąca z produkcji przepięknych koronek oraz Murano – wyspy o wielowiekowej tradycji szklarstwa. Powrót statkiem do Wenecji, zwiedzanie miasta: plac św. Marka, zwiedzanie Bazyliki Św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Most Westchnień, Most Rialto. Spacer uliczkami Wenecji. Wyjazd w kierunku kraju. Przejazd non stop przez Austrię i Czechy.

DZIEŃ 8:
Przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości.

Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

DOPŁATY:
Dopłata do 5 kolacji: 280 zł
Dopłata do pok. 1-os.: 560 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc)
- 6 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2 - osobowych z łazienką
- 6 śniadań
- program turystyczny
- opiekę pilota
- ubezpieczenie

CENA IMPREZY NIE OBEJMUJE:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów na statek w Wenecji, lokalnych przewodników, zestawu słuchawkowego Tour-Guide. Koszt pakietu 110 EUR płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.
 
WAŻNE INFORMACJE:
1.    Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
2.    Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, Intercity). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
3.    Wyjazd „antenkowy” za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób Organizator ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
4.    Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
5.    Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
6.    Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ich rezerwacje, usługi lokalnych przewodników, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour-Guide  nie są ujęte w cenie imprezy. Informacje o orientacyjnych kosztach podane są przy opisach poszczególnych wycieczek. Koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób.  Przy mniejszej ilości uczestników koszt pakietu zostanie przeliczony na odpowiednią ilości osób w grupie.
7.    Zestawy słuchawkowe Tour-Guide będą zapewnione dla grup powyżej 30 osób.
8.    Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.
9.    Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze/busie.



Opublikowane na stronie www.turystyka-suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
INFO