SUWALSZCZYZNA Biuro Turystyczne
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » Pozwól Dziecku zaczarować świat

Pozwól Dziecku zaczarować świat

Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd na nocleg na terenie Niemiec (np. okolice Dortmundu). (Trasa ok. 600-700 km od granic Polski).

Dzień 2
Po śniadaniu wyjazd z hotelu. Przeprawa Eurotunelem lub promem do Wielkiej Brytanii. Zwiedzanie kosmopolitycznej stolicy rozpoczniemy od London Aquarium - jednego z najlepszych oceanariów nie tylko w Europie. Z pewnością dużo emocji dostarczy wszystkim głaskanie płaszczek i spotkanie oko w oko z rekinem. Przejazd przez centrum miasta: Houses of Parliament z Big Benem, Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square i Piccadily Circus ze słynnym amorkiem. Jeśli wystarczy czasu, a naszym najmłodszym Gościom sił, wizyta w Ripley’s Believe It or Not - muzeum poświęconym wszystkim dziwnym, nietypowym i szokującym rzeczom z całego świata. Wieczorem obiadokolacja (dodatkowo płatna). Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. (Trasa ok. 550 km).

Dzień 3
Po śniadaniu proponujemy całodzienne zwiedzanie Londynu. Zaczniemy od Tower of London - wspaniałej średniowiecznej twierdzy i królewskiego Skarbca, w którym można podziwiać m.in insygnia królewskie oraz największy brylant świata. Nieopodal znajduje się jedna z najsłynniejszych atrakcji miasta - Tower Bridge. Krótki rejs statkiem po Tamizie do Westminsteru. Przy sprzyjającej pogodzie piknik w Hyde Parku na brzegu jeziora Serpentine (prowiant i koce we własnym zakresie), dla chętnych możliwość wypożyczenia łódki. Ostatnim punktem programu będzie London Eye - przejażdżka w kapsule, która zapewni wspaniałe widoki Londynu. Obiadokolacja (płatna dodatkowo). Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu całodzienna wycieczka do położonego pod Londynem Warner Bros Studio, w którym przeniesiemy się do zaczarowanego świata Harry Pottera. Rekwizyty, kostiumy, scenografie, czary, bitwa na różdżki, czy lot na miotle - to wybrane atrakcje, które oferuje nam to miejsce. Obiadokolacja (płatna dodatkowo). Wieczorem dla chętnych musical w dzielnicy teatrów West End (np. Król Lew, czy Alladyn, ceny zależne od repertuaru od 50 GBP/os.).

Dzień 5

Po śniadaniu przejazd do największego w Europie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s gdzie można stanąć oko w oko ze swoimi idolami - gwiazdami filmu, muzyki, polityki, sportu czy dać się przestraszyć w gabinecie strachu. Następnie przejazd do Muzeum Historii Naturalnej obrazującego dzieje ziemi, gdzie jedną z największych atrakcji są symulacja trzęsienia Ziemi oraz galeria dinozaurów. Dla najmłodszych możliwość wypożyczenia zestawu odkrywcy (lornetka, mapa, zeszyt z zadaniami). Wyjazd z Londynu, przeprawa na kontynent Eurotunelem. Nocny przejazd przez Holandię i Niemcy, podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km do granic Polski).

Dzień 6
Przyjazd do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 09:00).

Uwagi!
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Zakwaterowanie na objeździe

Hotele **/*** - wygodne, położone niedaleko centrum miasta (II – IV strefa) w pobliżu stacji metra.
Przykładowe hotele: Travelodge City Airport, Travelodge Docklands.

Pokoje
: funkcjonalnie urządzone, wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.

Do dyspozycji gości: w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV.

Wyżywienie: śniadania kontynentalne w formie bufetu.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przejazd komfortowym autokarem (wc, bar, video, klimatyzacja), przeprawa Eurotunelem lub promem, zakwaterowanie w hotelu j. w. (4 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania, opiekę pilota, program turystyczny j. w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje:
kosztów biletów wstępu oraz miejscowych przewodników (razem ok. 200 GBP, dzieci ok. 150 GBP), kolacji (ok. 17 GBP/1 kolacja) oraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.


Opublikowane na stronie www.turystyka-suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
INFO